ZR-V e:HEV

Nowa Honda ZR-V, hybryda uwolniona z ograniczeń

Przygotuj się na wrażenie, jakie zrobi na Tobie zupełnie nowa Honda ZR-V e:HEV jakością prowadzenia oraz swoim dopracowaniem. Nasz najbardziej sportowy, hybrydowy SUV.

Przyciągająca wzrok stylistyka. Praktyczność w codziennym użytkowaniu.

lorem

Wysokiej klasy sportowy SUV o smukłej sylwetce i odważnej prezencji na drodze.

lorem

e:HEV: Mocny i wydajny układ napędowy pełnej hybrydy generujący moc maksymalną aż 184 KM i pozwalający na zasięg nawet do 1000 km (dane WLTP, wartość uśredniona).

lorem

Przestronny i uniwersalny, z bagażnikiem o pojemności do 1 322 litrów (siedzenia złożone, do linii dachu, metoda VDA).

lorem

Kokpit skupiony na kierowcy, zaawansowane technologie i doskonale wyposażona kabina.

Bezkonkurencyjne osiągi

Nowa hybryda ZR-V pokazuje możliwości współczesnej techniki. Zaawansowany układ napędowy e:HEV łączy doskonałe osiągi z ekonomiczną jazdą. Dodatkowo funkcja wyboru trybów jazdy pozwala dopasować specyfikę prowadzenia do aktualnych warunków drogowych.

Dynamiczny design

Sportowe 18-calowe felgi oraz efektownie stylizowane reflektory i tylne światła LED sprawiają, że na drodze Honda ZR-V emanuje wyrafinowaniem i wewnętrzną siłą.

Zaawansowane technologie

Nowa hybryda ZR-V ma na pokładzie najnowszy system informacyjno-rozrywkowy Honda CONNECT z interfejsami Apple CarPlay i Android Auto oraz cyfrowy zestaw wskaźników z ekranem świetnej jakości. Przednie fotele pewnie stabilizują ciało i można się w nich wygodnie rozsiąść, a położony obok telefon komórkowy naładuje się bezprzewodowo.

Bezpieczeństwo w standardzie

Wszystkie wersje hybrydowej Hondy ZR-V już w standardzie są wyposażone w najnowszy zestaw technologii wspomagających kierowcę Honda SENSING, tak aby każda podróż była maksymalnie wygodna i bezpieczna.