Kariera

 Jeśli chcesz dołączyć do zespołu Honda Plaza, odpowiedz na bieżące ogłoszenie lub zostaw swoje CV w naszej bazie danych.

Nasze oferty pracy

  • Specjalista ds. przygotowania samochodów używanych do sprzedaży (auto detailing)

    Honda Plaza, autoryzowany dealer marki Honda, obok Auto Plaza i Auto Plaza Bielany tworzą Plaza Group Poland – lidera wśród dealerów na polskim rynku motoryzacyjnym, skupiającym marki Honda i Ford. Misją Plaza Group Poland jest zarówno dostarczanie usług branży motoryzacyjnej na najwyższym światowym poziomie, jak i bycie przyjaznym, stabilnym i inspirującym do rozwoju miejscem pracy.

    Aktualnie do zespołu Honda Plaza w Warszawie, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Specjalista ds. przygotowania samochodów używanych do sprzedaży
    (auto detailing)

    Dołącz do zespołu Honda Plaza!
    Jeżeli pasjonujesz się motoryzacją, sprawia Ci przyjemność dbanie o samochody, posiadasz umiejętności manualne, jesteś dokładny i chcesz kontynuować swoją pracę zawodową u najlepszego dealera Hondy w Polsce, mamy dla Ciebie idealną pracę.

    Opis stanowiska:
    Kierujemy się hasłem „Używane Jak Nowe” dlatego też osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za profesjonalne przygotowanie samochodów używanych do sprzedaży od strony wizualnej, m.in. poprzez mycie oraz czyszczenie.

    Oczekujemy od Ciebie:
    •    Prawa jazdy kat. B,
    •    Dokładności, cierpliwości oraz skrupulatności w realizacji powierzonych zadań,
    •    Umiejętności współpracy,
    •    Gotowości do pracy w systemie zmianowym (w godzinach: 6.00 - 14:00 oraz 14:00 - 22.00).

    Mile widziane:
    •    Doświadczenie w polerowaniu lakieru,
    •    Doświadczenie w aplikowaniu powłok ochronnych lakieru.

    Dlaczego powinieneś się do nas zgłosić:
    •    Oferujemy pracę u najlepszego Dealera Hondy w Polsce,
    •    Zapewniamy stabilne zatrudnienie, w prężnie rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę,
    •    Dbamy o rozwój naszych pracowników,
    •    Umożliwiamy atrakcyjne wynagrodzenie,
    •    Otrzymasz benefity pracownicze: opieka medyczna, karty sportowe, bony świąteczne, fajne imprezy integracyjne, atrakcyjny system rabatowy dla Pracowników etc.
    •    U nas będziesz pracował w młodym i dynamicznym zespole.

    Aplikacje (CV) prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@hondaplaza.pl

    Zastrzegamy prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami

    Prosimy o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Plaza Auto Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

    Jeśli wyraża Pan/ Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przyszłych rekrutacji, prosimy również o zawarcie drugiej zgody o następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Plaza Auto Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.

    Administratorem Danych Osobowych jest Plaza Auto Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Malownicza 29a, 02-272 Warszawa. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych - tel. +48 22 4470040, ochronadanych@hondaplaza.pl. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV. Za zgodą kandydatów w okresie 1 roku od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych. Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

  • Nie znalazłeś odpowiedniej oferty? Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

    Prześlij swoje CV na adres: rekrutacja@hondaplaza.pl

    W temacie koniecznie podaj nazwę interesującego Cię stanowiska pracy!

    Prosimy o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Plaza Auto Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko podane w temacie maila.

    Jeśli wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przyszłych rekrutacji, prosimy również o zawarcie drugiej zgody o następującej treści:Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Plaza Auto Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.

  • Mechanik Motocyklowy

    MECHANIK MOTOCYKLOWY

    Tylko w ubiegłym roku 1172 motocyklistów zaufało naszemu serwisowi, powierzając pod opiekę techniczną swoje motocykle. Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych i certyfikowanych mechaników. Naszym zadaniem jest profesjonalna realizacja przeglądów i napraw, zgodnie ze standardami producenta, tak aby każdy właściciel mógł w pełni cieszyć się z jazdy swoim motocyklem. Dołącz do nas i wspólnie realizujmy ten cel

    Poszukujemy motocyklisty:

    - przede wszystkim PASJONATY, znającego podstawy budowy motocykli
    - posiadającego czynne prawo jazdy kat. A i B
    - otwartego na rozwój i wyzwania
    - ambitnego, pracowitego i zorientowanego na realizację zadań.

    Do Twoich zadań należało będzie:

    - realizacja przeglądów zerowych w motocyklach
    - wykonywanie przeglądów i napraw motocykli
    - montaż akcesoriów w pojazdach
    - transport motocykli samochodem dostawczym.

    Co możemy Ci zaoferować?

    - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    - doskonałą atmosferę pracy w młodym, zgranym, ambitnym zespole
    - samodzielne stanowisko pracy z własnym podnośnikiem i narzędziami
    - atrakcyjne wynagrodzenie, powiązane z osiąganymi wynikami
    - udział w stawiających na praktykę szkoleniach technicznych i certyfikacji mechanika Honda
    - pakiet medyczny po pierwszym roku zatrudnienia, dofinansowane karnety sportowe
    - możliwość udziału w zajęciach sportowych
    - elastyczny grafik pracy, przygotowywany z uwzględnieniem Twoich potrzeb
    - możliwość i rozwoju i awansu wewnątrz struktur firmy, poparta przykładami.

    Chcesz nas lepiej poznać ?

    ·         Aby zobaczyć filmik, kliknij TU

    Aplikacje (CV) prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@hondaplaza.pl

    Jeśli wyraża Pan/ Pani  również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przyszłych rekrutacji, prosimy również o zawarcie drugiej zgody o następującej treści: