Promocje

Najnowsze promocje

Zaprojektowane dla Ciebie.

Honda HR-V e:HEV

Nowa Honda HR-V e:HEV już od 1 459 zł brutto / mc w najmie długoterminowym dla klienta prywatnego (Twój Nowy Samochód) przy warunkach: wpłata własna 15%, okres finansowania 48 miesięcy, roczny limit przebiegu 15 tys. km

Do najmu dla klienta prywatnego (Twój Nowy Samochód): Oficjalnym partnerem marki Honda jest Carefleet S.A. z siedzibą we Wrocławiu (54-202 Wrocław) przy ul. Legnickiej 48 bud. C-D. Materiał jest kierowany wyłącznie do osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej. Honda Twój Nowy Samochód to finansowanie pojazdu wraz z obsługą techniczną i usługą likwidacji szkód komunikacyjnych. Przykładowa rata miesięczna 1 459 zł brutto została ustalona w oparciu o następujące parametry: finansowanie na zmiennej stopie procentowej, okres finansowania 48 m-cy, wersja samochodu HR-V e:HEV 1,5 i-MMD e-CVT Elegance, cena samochodu 134 000 zł brutto, wpłata własna 15% oraz maksymalny roczny przebieg 10.000 km. Przedstawione warunki mają charakter informacyjny i nie stanowią zobowiązania Carefleet S.A. do zawarcia umowy, a w szczególności nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66§1 k.c. oraz umowy przedwstępnej w rozumieniu art. 389§1 k.c. Ostateczne warunki zależą od oceny prawnofinansowej klienta i zostaną uregulowane w umowie. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie.

Honda HR-V e:HEV

Nowa Honda HR-V e:HEV Elegance już od 1 207 zł netto / mc w najmie długoterminowym dla firm (Honda AutoPRO) przy warunkach: wpłata własna 15%, okres finansowania 48 miesięcy, roczny limit przebiegu 10 tys. km

Do najmu dla firmy (Honda AutoPRO): Oficjalnym partnerem marki Honda jest Carefleet S.A. z siedzibą we Wrocławiu (54-202 Wrocław) przy ul. Legnickiej 48 bud. C-D. Materiał jest kierowany wyłącznie do osób prowadzących działalność gospodarczą. Honda AutoPRO to finansowanie pojazdu wraz z obsługą techniczną i usługą likwidacji szkód komunikacyjnych. Przykładowa rata miesięczna 1 207 zł netto została ustalona w oparciu o następujące parametry: finansowanie na zmiennej stopie procentowej, okres finansowania 48 m-cy, wersja samochodu HR-V e:HEV 1,5 i-MMD e-CVT Elegance, cena samochodu 108 943,09 zł netto, wpłata własna 15% oraz maksymalny roczny przebieg 15.000 km. Przedstawione warunki mają charakter informacyjny i nie stanowią zobowiązania Carefleet S.A. do zawarcia umowy, a w szczególności nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66§1 k.c. oraz umowy przedwstępnej w rozumieniu art. 389§1 k.c. Ostateczne warunki zależą od oceny prawnofinansowej klienta i zostaną uregulowane w umowie. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie.

Nowa w pełni hybrydowa Honda HR-V e:HEV już w salonach

   

 

Honda CR-V e:HEV z pakietem ubezpieczeń za 1zł i pakietem serwisowym za 1 zł

Oferta dotyczy wszystkich wersji wyposażenia samochodów z 2021 roku produkcji. Wybierz jedną z trzech dostępnych ofert, najbardziej dopasowaną do Twoich potrzeb. Skorzystaj z pakietu ubezpieczeń AC/OC/NNW za 1 zł i pakietu serwisowego za 1 zł lub wybierz atrakcyjne finansowanie w ramach Honda Financial Services i pakiet ubezpieczeń AC/OC/NNW za 1 zł lub atrakcyjne finansowanie i pakiet serwisowy za 1 zł. Szczegółowych informacji o dostępności ofert udzieli najbliższy Dealer Hondy. Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów lub do odwołania.