HR-V

Stylistyka HR-V

Perfekcyjne i łagodne kształty

Podczas projektowania nowej Hondy HR-V odrzuciliśmy wszystkie ograniczenia. Doskonale zaprojektowana przestrzeń — stylowa i praktyczna.

Niewiarygodna przestrzeń

Logo modelu HR-V

To żaden podstęp — to logiczne myślenie

HR-V została inteligentnie zaprojektowana, z dużym zapasem przestrzeni.

Zaprojektowana, aby zadziwiać

Gdziekolwiek jesteś, HR-V przyciąga spojrzenia.

Honda HR-V jest SUV-em w stylu coupé, od którego przejęła elegancki wygląd. Pomimo terenowego wyglądu z charakterystycznymi zderzakami i dużą kratką wlotu powietrza, HR-V zachowuje sportowy kształt dzięki wzorowanemu na coupé, wyprofilowanemu nadwoziu i ukrytym klamkom tylnych drzwi.

Funkcjonalna stylistyka

Honda HR-V to nie tylko świetny wygląd. Wszystkie udoskonalenia mają też wymiar praktyczny. Idealny kształt sprawia, że nowa Honda HR-V jest jeszcze bardziej aerodynamiczna. Dzięki temu jazda jest nie tylko przyjemna, ale i tania.

Zbliżenie na logo Hondy na pokrywie komory silnika
biała Honda HR-V z przodu
HR-V z otwartymi drzwiami na czarnym tle i kolejka ludzi z obu stron samochodu
zbliżenie na boczne lusterko i przednie światło

Wybierz swój styl

Wyróżniaj się na tle innych — tak jak lubisz.

Wybierz kolor swojej nowej Hondy HR-V.

White Orchid Pearl

Pełna kontrola

Ciesz się kokpitem zaprojektowanym dla Ciebie.

Dobrze jest mieć wszystko w zasięgu ręki, kiedy trzeba skupić się na prowadzeniu samochodu. Kokpit HR-V zaprojektowaliśmy intuicyjnie, dzięki czemu wszystkie elementy wyposażenia, od eleganckiej deski rozdzielczej z ekranem dotykowym Honda CONNECT, po wielofunkcyjną kierownicę, znajdują się w odpowiednim miejscu.

Elegancki styl

Wnętrze wyposażone jest w wysokiej jakości detale, takie jak chromowane klamki drzwi oraz (w wybranych wersjach wyposażenia) skórzaną kierownicę i dźwignię zmiany biegów. Tkanina lub półskóra — wybierz materiał wykończeniowy, który najbardziej Ci odpowiada.