Części zamienne - detal

Dział sprzedaży części Honda Plaza oferuje Państwu oryginalne części do wszystkich modeli samochodów marki Honda. W sprzedaży znajdują się zarówno części eksploatacyjne, jak też blacharskie.Większość części dostępna jest od ręki dzięki posiadaniu przez nas nowoczesnego dupoziomowego magazynu części zamiennych. Jeśli część nie jest dostępna od ręki, większość oryginalnych części dostępna jest w terminie 1 - 2 dni, zależnie od momentu zamówienia i dostępności.

Dealer Honda Plaza posiada dostęp do systemu on-line magazynu centralnego Hondy i może podać na bieżąco informację o dostępności i terminie dostawy.

 

Honda Plaza współpracuje także z najlepszymi renomowanymi firmami japońskimi, które dostarczają na nasz rynek nieoryginalne części do samochodów  marki Honda. Większość typowych części (tj. tarcze, klocki, tuleje itp.) dostępne są od ręki lub z dnia na dzień. W przypadku części nietypowych (tj. chłodnice itp.) produkt sprowadzany jest na zamówienie.

Na wszystkie nieoryginalne części udzielana jest gwarancja producenta lub gwarancja wynikająca z przepisów prawa. 

 

Nasi sprzedawcy stanowią wysoce wykwalifikowany zespół specjalistów, który gwarantuje Państwu fachową pomoc przy wyborze odpowiedniej części oraz zapewnia obsługę na najwyższym poziomie.

 

Szukają Państwo atrakcyjnej cenowo oferty części do Hondy?  Prosimy sprawdzić najpierw naszą ofertę. Dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić produkt najwyższej jakości za rozsądną cenę.