CR-V e:HEV
Honda CR-V z przedniej perspektywy

Honda CR-V – hybrydowa rewolucja

Zaprojektowana od podstaw Honda CR-V jest dynamiczna i oferuje wyjątkową płynność jazdy. To SUV z inteligentnym, wysoce zaawansowanym układem napędowym e:HEV, który zapewnia niezakłócone wrażenia z jazdy.

CR-V to pełna, samoładująca się hybryda. Pracuje bardzo płynnie i sprawnie, a gdy chcesz przyspieszyć, w odróżnieniu od łagodnej hybrydy błyskawicznie uwalnia pokłady mocy i momentu.

Ikona akumulatora

Sprawdź, jak ten samochód się prowadzi

Pomysłowość układu e:HEV Hondy polega na tym, że nasze pełne hybrydy mogą pracować na cichym zasilaniu elektrycznym, czego nie potrafią łagodne hybrydy. Używając jedynie prądu, nowa CR-V oferuje fantastyczne osiągi i realną ekonomikę eksploatacji.

Ikona niskiej emisji spalin

Brak konieczności podłączania do źródła zasilania

Pełne hybrydy Honda e:HEV same się ładują, odzyskując energię uwalnianą przy hamowaniu. Samochód nie wymaga podłączania do sieci elektrycznej, nie trzeba więc w domu instalować kłopotliwego punktu ładowania.

Ikona niskiego zużycia paliwa

Wyższa sprawność

Hybrydowa CR-V to ekonomiczny SUV, który w wersji Comfort może przejechać nawet 860 km* między kolejnymi tankowaniami paliwa, a jego emisja CO2 to zaledwie 114 g/km.
*Dane WLTP, wersja CR-V Comfort.

Ikona trybów jazdy

Spokój ducha

Energia z akumulatora nie tylko zasila silniki elektryczne dające samochodowi jego imponujące osiągi, ale również obniża koszty eksploatacji. Wysoka jakość całej konstrukcji jest potwierdzona 5-letnią gwarancją z limitem 100 000 kilometrów.

Napęd elektryczny zapewnia natychmiastową i płynną reakcję od momentu ruszenia dzięki wykorzystaniu energii przechowywanej w akumulatorze do zasilania silnika elektrycznego.

Napęd hybrydowy wykorzystuje energię silnika elektrycznego i spalinowego podczas codziennej jazdy i zapewnia rewelacyjne przyspieszenie.

Silnik wykorzystuje tryb zasilania benzyną, aby utrzymać większą prędkość jazdy na autostradach.

Hamowanie regeneracyjne wykorzystuje energię generowaną przez silnik elektryczny podczas hamowania, aby doładowywać akumulator.

Dowiedz się, co sprawia, że nasze hybrydy są tak wyjątkowe.

Przyjrzyj się z bliska

Styl i osiągi

Przedstawiamy Hondę CR-V Sport Line. Sportowy SUV to nie tylko niezapomniane wrażenia z jazdy, ale również wyjątkowa stylistyka. Wersja Sport Line jest dostępna w kolorze Crystal Black Pearl lub Platinum White Pearl.

Czuj się bezpiecznie

Stworzony, aby zapewnić bezpieczeństwo kierowcy i pasażerom, Honda SENSING to zestaw inteligentnych funkcji bezpieczeństwa, które informują Cię o niebezpieczeństwach.

Zamknij

Zaprojektowana z myślą o przyjemniejszej jeździe

Który poziom wyposażenia odpowiada Ci najbardziej?

Wersje wyposażenia
Miesięczna rata
Główne funkcje
 
Honda CR-V z przedniej perspektywy

Comfort

1 744 zł*
2WD Tapicerka tekstylna Cyfrowe Radio DAB z 5-calowym wyświetlaczem
Honda CR-V z przedniej perspektywy

Elegance

1 854 / 1952 zł*
2WD i AWD Tapicerka tekstylna System Honda Connect 7'' z nawigacją satelitarną Garmin
Honda CR-V z przedniej perspektywy

Sport Line

1 933 / 2 031 zł*
2WD i AWD Skórzane fotele z przeszyciami w kolorze Black Edition Honda Connect 7'' z systemem nawigacji
Lifestyle

Lifestyle

1 991 / 2 089 zł*
2WD i AWD Skórzane fotele System Honda CONNECT z 7-calowym ekranem nawigacji
Honda CR-V z przedniej perspektywy

Executive

Executive 2 269 zł*
AWD Skórzane fotele System Honda CONNECT z 7-calowym ekranem nawigacji

*Oficjalnym partnerem marki Honda jest Carefleet S.A. z siedzibą we Wrocławiu (54-202 Wrocław) przy ul. Legnickiej 48 bud. C-D. Materiał jest kierowany wyłącznie do osób prowadzących działalność gospodarczą. Honda AutoPRO to finansowanie pojazdu wraz z obsługą techniczną i usługą likwidacji szkód komunikacyjnych. Przykładowa rata miesięczna 1 744 zł netto została ustalona w oparciu o następujące parametry: finansowanie na zmiennej stopie procentowej, okres finansowania 48 m-cy, wersja samochodu CR-V e:HEV 2,0 i-MMD e-CVT Comfort, cena samochodu 133 414,63 zł netto, wpłata własna 25% oraz maksymalny roczny przebieg 20.000 km. Przedstawione warunki mają charakter informacyjny i nie stanowią zobowiązania Carefleet S.A. do zawarcia umowy, a w szczególności nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66§1 k.c. oraz umowy przedwstępnej w rozumieniu art. 389§1 k.c. Ostateczne warunki zależą od oceny prawnofinansowej klienta i zostaną uregulowane w umowie. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie.