Civic Tourer

Stylistyka Hondy Civic Tourer

Podróżuj pierwszą klasą.

Najwyższy poziom komfortu i wyjątkowe właściwości jezdne. Miejsce kierowcy w Hondzie Tourer zapewnia intuicyjny dostęp do wszystkich elementów sterujących.

Długa podróż, krótki wypad za miasto? Każda trasa może być ekscytująca.

Civic Tourer z tyłu, otwarte drzwi i pokrywa bagażnika.

Sportowe i przestrzenne wnętrze wykończone materiałami wysokiej jakości dla ludzi, którzy cenią komfort i styl. Duża ilość miejsca dla Ciebie, pasażerów i bagażu.

Wyrazista stylistyka

Oglądany z przodu lub z tyłu – Civic Tourer nie ma sobie równych.

Honda Civic Tourer, widok z przodu, prawa strona. Zbliżenie.

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że Civic Tourer to samochód typowo sportowy. Połączyliśmy sportowy styl modelu Civic z przestronnym wnętrzem wersji Tourer. Dzięki temu stworzyliśmy rodzinny samochód o aerodynamicznej linii, który perfekcyjnie łączy bezkompromisową stylistykę z dużą przestrzenią bagażową.

Honda Civic Tourer, widok z tyłu, z prawej strony
Honda Civic Tourer. Widok z przodu

Stylistyka tylnej części nadwozia

Spojler, diodowe tylne światła i diodowe światła stop podnoszą atrakcyjność tylnej części nadwozia i zwiększają bezpieczeństwo, poprawiając widoczność samochodu na drodze.

Honda Civic Tourer, widok z tyłu.

Charakterystyczne tylne światła LED i światła stop podkreślają linię tylnej części nadwozia.

Projektując tylną część nadwozia wciąż myśleliśmy o tym, jak poprawić osiągi samochodu. Wynikiem tych prac jest tylny spojler wyposażony w małe deflektory powietrza, które poprawiają przyczepność i aerodynamikę nadwozia. Dzięki temu nadwozie Hondy Civic Tourer generuje mniejsze turbulencje, a samochód lepiej się prowadzi i ma większą przyczepność.

Zbliżenie tylnych świateł LED.

Zobacz z bliska

Spraw, aby Twoja Honda Civic Tourer wyróżniała się wśród innych i nadaj jej indywidualny charakter.

Jasny i zjawiskowy, a może ciemny i szykowny lub metalizowany - jak będzie prezentował się Twój nowy samochód?

Alabaster Silver Metallic

Honda Civic Tourer w kolorze Alabaster Silver Metallic. Widok z boku.

Stworzony do podróży

Będziesz zaskoczony niezwykłą wszechstronnością. Samochód oferuje gigantyczną ilość miejsca i nieograniczone możliwości konfiguracji wnętrza.

Widok przestrzeni bagażowej z perspektywy pasażera. Otwarta pokrywa bagażnika.

Nowa Honda Civic Tourer to samochód przyjazny dla wszystkich użytkowników. Sportowe nadwozie skrywa przestronne, niezwykle funkcjonalne wnętrze, które możesz zaaranżować w dowolny sposób − oto stylowy, perfekcyjnie zaprojektowany samochód, który nie ma sobie równych.

Możliwość konfiguracji przestrzeni bagażowej

Obniżenie wysokości progu załadunkowego poprzez obniżenie zderzaka, montaż
praktycznych akcesoriów, takich jak siatka do mocowania bagażu i roleta bagażnika... zaprojektowaliśmy wnętrze w taki sposób, aby zapewnić maksymalną funkcjonalność podczas codziennej eksploatacji pojazdu.
W rezultacie otrzymujesz największy w klasie bagażnik o pojemności 624 litrów, 125-litrowy schowek pod podłogą i maksymalną powierzchnię ładunkową wynoszącą 1668 litrów po złożeniu tylnych foteli.

Honda Civic Tourer - widok z tyłu. Otwarte drzwi i pokrywa bagażnika.

Niski próg załadunku sprawia, że bagażnik otwiera się szeroko i ułatwia wkładanie bagażu.

Bagaże bezpiecznie schowane pod roletą

Pojemny bagażnik pozwala na bezpieczne przechowywanie bagażu.

W ofercie znajduje się wiele dodatków, które umożliwiają dostosowanie wnętrza Hondy Civic Tourer do własnych potrzeb. Doskonałym przykładem jest roleta bagażnika. Wystarczy jedno dotknięcie, aby uzyskać szybki i prosty dostęp do całego bagażu. Roletę możesz całkowicie zdemontować i schować. Bez wysiłku, prosto i szybko.

Bezpieczny przewóz bagażu

Honda Civic Tourer ma bardzo praktyczny schowek o pojemności 125 litrów pod podłogą bagażnika. To doskonałe miejsce na przechowywanie wartościowych przedmiotów. Jak widzisz, wnętrze pojazdu jest niezwykle uniwersalne, funkcjonalne i bezpieczne.

Podzielona ilustracja: przedstawiająca Hondę Civic Tourer z tyłu z otwartym bagażnikiem. Lewa połowa zdjęcia przedstawia pustą przestrzeń ładunkową z otwartą roletą bagażnika. Po prawej widać zasuniętą roletę i walizki.

Dostęp do bagażu jest łatwy i szybki dzięki zwijanej jednym ruchem rolecie bagażnika.

Honda Civic Tourer z otwartym bagażnikiem, widok z tyłu. Zdjęcie przedstawia pustą przestrzeń ładunkową ze złożoną roletą bagażnika.

Doskonały dostęp do przestrzeni bagażowej

Nieużywaną roletę bagażnika możesz przechowywać w schowku.

Poczuj się jak w domu

Dobry na każdą okazję - Civic Tourer to samochód, który pozwoli Ci spełnić każde marzenie.

Civic Tourer to najwyższy komfort i maksymalna wszechstronność. Wnętrze zostało wykończone materiałami wysokiej jakości. Widać to choćby po luksusowych obiciach foteli wykonanych ze skóry. Skórzane wykończenia kierownicy nie pełnią wyłącznie funkcji estetycznej; dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewniały maksymalną przyczepność dłoni i pewny chwyt kierownicy.

Zbliżenie przedniej części modelu Tourer, ukazane obicie fotela ze sztucznej skóry.