Kariera

 Jeśli chcesz dołączyć do zespołu Honda Plaza, odpowiedz na bieżące ogłoszenie lub zostaw swoje CV w naszej bazie danych.

Nasze oferty pracy

  • Młodszy Mechanik Motocyklowy

    W 2016 roku 1140 motocyklistów zaufało naszemu serwisowi powierzając pod opiekę techniczną swoje motocykle. Zadaniem naszego serwisu jest profesjonalna realizacja przeglądów i napraw, zgodnie ze standardami producenta, tak aby każdy właściciel mógł w pełni cieszyć się z jazdy swoim motocyklem. Odpowiada za to nasz zespół wykwalifikowanych i certyfikowanych mechaników. Dołącz do nas i wspólnie realizujmy ten cel.

    Poszukujemy motocyklisty:
    • znającego podstawy budowy motocykli,
    • posiadającego czynne prawo jazdy kat. A i B,
    • otwartego na dalszy rozwój i nowe wyzwania,
    • pracowitego i zorientowanego na realizację zadań.

    Zakres obowiązków:
    • montaż i realizacja przeglądów zerowych w motocyklach,
    • montaż akcesoriów w pojazdach,
    • przyjmowanie dostaw motocykli,
    • transport motocykli samochodem dostawczym,
    • pomoc przy realizowaniu napraw realizowanych w serwisie.

    Oferujemy:
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • udział w szkoleniach technicznych i certyfikacji mechanika Honda,
    • atrakcyjne wynagrodzenie, powiązane z osiąganymi wynikami,
    • pakiet medyczny po pierwszym roku zatrudnienia,
    • możliwość udziału w zajęciach sportowych,
    • elastyczny grafik pracy, przygotowywany z uwzględnieniem potrzeb pracownika,
    • pracę w młodym, zgranym i ambitnym zespole,
    • możliwość i rozwoju i awansu wewnątrz struktur firmy, poparta przykładami.

    Aplikacje (CV) prosimy przesyłać na adres: karol.frindt@hondaplaza.pl.

    Zastrzegamy prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)”.

  • Doradca Serwisowy

    DORADCA SERWISOWY

    Praca doradcy serwisowego ma dla naszej firmy szczególne znaczenie, od tego jak doradca serwisowy obsłuży klienta zależy, czy klient pozostanie z firmą i w przyszłości kupi kolejny samochód marki Honda. Z tego powodu niezwykle ważne jest, aby doradca serwisowy umiał wsłuchać się w potrzeby klientów, w sposób zrozumiały potrafił wyjaśnić klientom kwestie techniczne, umiał rozwiązywać problemy klientów i miał zdolność do budowania długotrwałych relacji z klientami.

    Oferujemy:

    ·         Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

    ·         Pakiet medyczny po pierwszym roku zatrudnienia,

    ·         Atrakcyjny system premiowy,

    ·         Pracę w zgranym i ambitnym zespole.

    Poszukujemy osoby:

    ·         Z doświadczeniem na stanowisku doradcy serwisowego,

    ·         Starannej i dobrze zorganizowanej,

    ·         Z czynnym prawem jazdy kategorii B,

    ·         Znającej język angielski w stopniu co najmniej komunikatywnym.

    Aplikacje (CV) prosimy przesyłać na adres: rekrutacja.serwis@hondaplaza.pl