Kariera

 Jeśli chcesz dołączyć do zespołu Honda Plaza, odpowiedz na bieżące ogłoszenie lub zostaw swoje CV w naszej bazie danych.

Nasze oferty pracy

  • Specjalista ds. motocykli używanych

    Aktualnie poszukujemy osoby do pracy w dziale motocykli na stanowisku:

    Specjalista ds. motocykli używanych

    Zadania:

    - monitorowanie ogłoszeń na portalach internetowych,

    - ocena stanu technicznego i wycena motocykli używanych,

    - aktywne pozyskiwanie – odkup motocykli używanych,

    - nadzór i dbałość o jakość ekspozycji motocykli używanych,

    - redagowanie i dodawania ogłoszeń na portale internetowe,

    - obsługa klientów w zakresie sprzedaży motocykli używanych,

    - prowadzenie dokumentacji związanej z transakcjami zgodnie z procedurami firmy.

    Poszukujemy osoby:

    - posiadającej czynne prawo jazdy kat. A i B,

    - zainteresowanej branżą motocyklową i motocyklami,

    - znającej budowę i eksploatację motocykli,

    - dyspozycyjnej, gotowej do częstych podróży służbowych,

    - otwartej na dalszy rozwój i nowe wyzwania,

    - kreatywnej i dynamicznej.

    Dodatkowo: doświadczenie w branży handlowej poparte sukcesami, będzie atutem.

    Oferujemy:

    - samodzielne stanowisko handlowe,

    - stabilną pracę w największym w kraju salonie motocykli Honda,

    - atrakcyjne wynagrodzenie, powiązane z osiąganymi wynikami,

    - możliwość rozwoju, uczestnictwa w szkoleniach,

    - narzędzia niezbędne do pracy,

    - możliwość realizacji pasji motocyklowej.

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)”

    CV prosimy wysyłać na adres karol.frindt@hondaplaza.pl

    Zastrzegamy prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.

  • Mechanik do działu serwisu samochodowego

    Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

    Mechanik serwisu samochodowego

    Opis stanowiska:

    - praca w autoryzowanym serwisie Hondy,

    - wykonywanie napraw mechanicznych pojazdów,

    - wykonywanie diagnostyki pojazdów, wykrywanie usterek,

    - dbanie o swoje stanowisko pracy - czystość, porządek,

    - utrzymanie powierzonego mienia w pełnej sprawności,

    - przestrzeganie zasad BHP,

    - przestrzeganie zasad pracy ustalonych w zakładzie.

    Wymagania:

    - minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku mechanika samochodowego,

    - wykształcenie kierunkowe,

    - nabyte już doświadczenie w pracy przy autach japońskich,

    - doświadczenie w pracy przy autach marki Honda będzie dodatkowym atutem,

    - czynne prawo jazdy kat. B,

    - dyspozycyjność.

    Cechy wymagane od kandydata:

    - odpowiedzialność, uczciwość,

    - punktualność, dokładność,

    - bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność.

    Oferujemy:

    - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

    - wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

    Aplikacje (CV) prosimy przesyłać na adres: witold.lukasiewicz@hondaplaza.pl

    Prosimy o przesyłanie aplikacji tylko przez osoby spełniające powyższe kryteria. Zastrzegamy prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)”.

  • Elektryk Samochodowy

    Elektryk samochodowy

    OFERUJEMY:

     - Pracę na umowę zlecenie,

    - Pracę w systemie zmianowym,

    - Zatrudnienie w największym w kraju salonie marki Honda,

    - Możliwość realizacji pasji motoryzacyjnej,

    - Możliwość podnoszenia kwalifikacji.

    POSZUKUJEMY OSOBY:

    - Z wykształceniem elektrycznym,

    - Posiadającej prawo jazdy kat. B,

    - Z udokumentowanym doświadczeniem pracy na podobnym stanowisku (konieczne doświdaczenie w branży motoryzacyjnej),

    - Starannej, sumiennej i uczciwej.

    Oferujemy:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)”.