CR-V

Styl CR-V

Lepsza, nowocześniejsza, bardziej przestronna

Doskonale wyposażona, perfekcyjnie zaprojektowana. Wzorcowa ergonomia.

Zjawiskowa, nowa Honda CR-V.

Honda CR-V z tyłu

Kolejny poziom stylu. Kolejny poziom technologii. Kolejny poziom komfortu. Honda CR-V jest lepsza niż kiedykolwiek, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

Odpocznij za kierownicą

Przestronne wnętrze Hondy CR-V to cicha, relaksująca przestrzeń.

Zbliżenie fotela Hondy CR-V.

Przyjemna, relaksująca atmosfera dla kierowcy i pasażerów. Wysokie fotele, dużo miejsca na nogi i materiały wykończeniowe najwyższej jakości... wszystko to sprawia, że wnętrze samochodu jest przytulne i daje poczucie luksusu.

Wszystkie informacje w zasięgu wzroku

Inteligentny wyświetlacz wielofunkcyjny (i-MID) przekazuje wszystkie niezbędne informacje podczas jazdy. Jego obsługa jest intuicyjna, a elementy sterujące znajdują się na kierownicy. W połączeniu z nowym systemem multimedialnym Honda CONNECT wyposażonym w dotykowy ekran daje pełną kontrolę.

Zbliżenie zegarów Hondy CR-V.

Naciśnięcie przycisku ECON automatycznie obniża zużycie paliwa, a prędkościomierz podświetla się na zielono.

Honda CR-V - wnętrze z przedniej perspektywy.

Ogromna przestrzeń

Zmieścisz wszystko.

Potrzebujesz większej ilości miejsca? Nic prostszego! Wystarczy jeden ruch ręki, aby złożyć fotele i uzyskać płaską powierzchnię. Na liście dodatkowego wyposażenia znajdziesz elektrycznie sterowaną tylną klapę, która automatycznie się otworzy, gdy będziesz miał zajęte ręce. Pojemny bagażnik bez problemu pomieści trzy duże walizki.

Zbliżenie na wnętrze Hondy CR-V.

Zjawiskowy design

Inżynierowie Hondy włożyli wiele wysiłku w modernizację nadwozia nowej Hondy CR-V.

Model 2015 ma nową kratę osłony chłodnicy, reflektory o nowym kształcie i nowe obręcze kół z lekkich stopów. Bryła nadwozia zachwyca elegancką, dynamiczną linią o doskonałych właściwościach aerodynamicznych, które wymiernie wpływają na obniżenie zużycia paliwa.

Honda CR-V z przodu.
Honda CR-V z diodowymi światłami z przedniej perspektywy.

Z pewnością zwrócisz uwagę na kilka nowych detali, takich jak chromowane wykończenia lub tylna płyta ochronna, która podkreśla terenowy charakter Hondy CR-V. Zaokrąglone krawędzie zewnętrznych lusterek współgrają z linią nadwozia, minimalizując martwe pola widzenia wokół samochodu.

Honda CR-V z tylnej perspektywy. Ilustracja przedstawiająca samochód w mieście.

Zobacz z bliska

Spraw, aby Twoja Honda CR-V wyróżniała się na ulicy i nadaj jej indywidualny charakter. Jasny i połyskujący, a może ciemny i szykowny lub metalizowany - jak będzie prezentował się Twój nowy samochód?

Wybierz kolor swojej nowej Hondy CR-V

Alabaster Silver Metallic

Honda CR-V z profilu.

Najwyższy komfort

Pasażerowie nie będą chcieli wysiadać z samochodu.

Luksusowa tylna kanapa – niespotykany komfort, regulowany kąt oparcia i profilowane wykładziny drzwi. Wnętrze samochodu jeszcze nigdy nie było tak dopracowane. Tapicerka wysokiej klasy i możliwość niezależnej regulacji temperatury w przedniej i tylnej części kabiny gwarantują komfort dla wszystkich podróżujących.

Tak, jak lubisz

Elektrycznie regulowane podparcie odcinka lędźwiowego w fotelu kierowcy i pasażera gwarantuje komfort podczas podróży, a funkcja zapamiętywania ustawień fotela kierowcy ma dwa zestawy programowanych ustawień.

Wnętrze z lotu ptaka, fotele i deska rozdzielcza.

Praktyczne rozwiązanie

Wystarczy naciśnięcie jednego przycisku, aby automatycznie otworzyć bagażnik Hondy CR-V.

Honda CR-V - zbliżenie przedstawiające tylną kamerę.

Tylna kamera ułatwia bezpieczne parkowanie.

Tylna klapa sterowana jednym przyciskiem

Innowacyjna, elektrycznie sterowana tylna klapa modelu CR-V bardzo ułatwia codzienne życie. Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku na pilocie lub we wnętrzu pojazdu, aby uzyskać natychmiastowy dostęp do przestronnego bagażnika Hondy CR-V. Kolejne naciśnięcie przycisku powoduje automatyczne, płynne zamknięcie tylnej klapy – idealne rozwiązanie, gdy masz zajęte ręce. (Funkcja dostępna wyłącznie w najwyższym wariancie wyposażenia).

Perfekcyjne parkowanie

Myślisz, że samochód tej wielkości trudno zaparkować? Zastanów się raz jeszcze – kamera cofania wyświetla widok strefy znajdującej się za pojazdem, co bardzo ułatwia parkowanie w ciasnych miejscach. Lusterko zewnętrzne po stronie pasażera pochyla się automatycznie w momencie włączania wstecznego biegu, zapewniając lepszy widok na obszar za samochodem.

Tylne światła diodowe zostały poddane modernizacji. W rezultacie nadwozie Hondy CR-V zwraca uwagę piękną, trójwymiarową linią.

Honda CR-V z tyłu
Honda CR-V - zbliżenie na pokrywę bagażnika.

Wystarczy naciśnięcie jednego przycisku, aby uzyskać natychmiastowy dostęp do przestronnego bagażnika Hondy CR-V.