Promocje na serwis, części i akcesoria


Czujniki cofania i parkowania do wszystkich samochodów Honda które nie zostały wyposażone w taki system fabrycznie.
 


ZESTAW I
CZUJNIKI COFANIA STEELMATE PTS (tył)

Czujniki Tył
Czujnik cofania Steelmate to zdecydowanie bardzo zaawansowany produkt! Obecnie, czujniki marki Steelmate to jedne z najbardziej zaawansowanych zestawów sensorów na rynku. Wielu klientów wybiera czujniki Steelmate z powodu świetnego ekranu LCD- wyświetla zarówno odległość w metrach jak i graficznie. Szybki czas pracy, zapamiętywanie kształtów pojazdu- to tylko niektóre cechy, które znajdziecie w zestawie Steelmate

Standardowy zestaw z 4 czujnikami
W zestawie znajdują się 4 sensory, dzięki czemu można je symetrycznie rozlokować na całym tylnym zderzaku, na całej szerokości pojazdu. Dzięki temu mogą nakładać na siebie strefy alarmu i jeszcze dokładniej i szybciej reagować na przeszkody. Sensory można montować na wysokości 45 cm, a zakres ich pracy jest bardzo szeroki i sięga od 1,5 m do 30 cm. Steelmate umożliwia też regulację czułości sensorów oraz funkcję auto-testowania.

Ekran LCD
Bardzo dużym udogodnieniem jest zestaw czujników z ekranem LCD. Otrzymujemy wtedy dokładne komunikaty o odległości przeszkody za pojazdem. Ekran może zostać zamontowany standardowo obok wewnętrznego lusterka lub w miejscu wskazanym przez Klienta.

Inteligentne sensory
Wiele samochodów wyposażonych jest w hak holowniczy, który dla najtańszych czujników cofania może okazać się problemem. Zdarzają się sytuację, kiedy po zamontowaniu tanich czujników cofania w zderzaku pojazdu wyposażonego w hak holowniczy dochodzi do błędu działania - sensory wykrywają hak jako przeszkodzę. W przypadku instalacji sensorów Steelmate nie będzie tego problemu! System zapamięta obecność haka! Tak samo będzie w przypadku koła zapasowego zamontowanego z tyłu pojazdu- rozwiązanie spotykane w poprzednich generacjach samochodów typu SUV lub terenowych. Czujniki na tył od Steelmate dostosują się do Twojego pojazdu!

Hermetyczna budowa
Hermetyczne złącza, a także wysoka jakość zastosowanych przewodów pozwalają na pracę systemu w praktycznie każdych warunkach. Wodoodporne, pyłoszczelne i potrafią działać w skrajnych temperaturach od -40 C do +80 C.


Możliwość lakierowania
Chcesz, aby Twoje czujniki wyglądały jak fabryczny zestaw? Czujniki sprzedawane przez nas właśnie tak wyglądają. W przypadku ich zakupu w proponowanych cenach, czujniki lakierujemy w kolor identyczny z tym na Hondzie, w której będą montowane.


Najważniejsze cechy:
4-sensorowy system parkowania na tylny zderzak,
sygnalizacja o przeszkodzie za pomocą buzzera,
inteligentny sposób wykrywania haka holowniczego i koła zapasowego,
funkcja przesunięcia punktu "zero" o 20 cm,
szybki czas reakcji,
funkcja samotestowania sensorów,
technologia eliminująca przesyłanie fałszywych alarmów,
wodoodporne złącza zestaw przystosowany do pracy w każdych warunkach pogodowych (-40'C - +85'C),
zakres pracy sensorów: od 1,5 m do 30 cm,

 
Cena zestawu cofania (tył) w kolorze nadwozia wraz z montażem wynosi: 1199 zł brutto
Cena zestawu może ulec obniżeniu w zależności od wyposażenia samochodu lub wyborze czujników w kolorze czarnego plastiku.
 

 

ZESTAW II
CZUJNIKI PARKOWANIA STEELMATE PTS (przód i tył)
Czujniki Przod + Tyl
Dla bardziej wymagających klientów, dobrym wyborem będą czujniki  Steelmate do zastosowania na przód i tył samochodu. Steelmate posiadają aż 8 sensorów, po 4 na przód i po 4 na tył, a także duży, czytelny ekran LCD, Opisywane tu czujniki cofania i najazdu "uczą się" obecności haka holowniczego lub koła zapasowego z tyłu pojazdu – to na pewno spodoba się właścicielom aut wyposażonych w takie dodatki.


Samotestowanie i działanie czujników parkowania przód + tył Stellmate
Czujniki przednie - po włączeniu zapłonu, system automatycznie przetestuje sensory z przodu pojazdu. Jeżeli wykryje zniszczony lub uszkodzony czujnik, poinformuje Cię o tym trzema sygnałami dźwiękowymi i komunikatem na wyświetlaczu. Pozostałe, sprawne sensory, będą pracowały normalnie. Po włączeniu zapłonu i przeprowadzeniu samokontroli, frontowe czujniki będą pracowały przez 8 sekund. Następnie, każdorazowe naciśnięcie pedału hamulca, będzie wyzwalało ich działanie na okres kolejnych 8 sekund. Aby funkcjonowanie czujników przednich nie było uciążliwe, np. podczas jazdy w korku, gdy często naciskasz pedał hamulca, producent wyposażył zestaw w ich wyłącznik. Po opuszczeniu zakorkowanego obszaru, możesz z powrotem uaktywnić nim frontowe sensory.
Czujniki tylne - po wrzuceniu biegu wstecznego, system automatycznie przetestuje sensory z tyłu pojazdu oraz 2 przednie (zewnętrzne). Jeżeli wykryje zniszczony lub uszkodzony czujnik, poinformuje Cię o tym trzema sygnałami dźwiękowymi i informacją na ekranie. Pozostałe, sprawne sensory, będą pracowały bez zmian, do momentu aż wrzucisz bieg jałowy.


Cena zestawu parkowania (przód i tył) w kolorze nadwozia wraz z montażem wynosi : 2199 zł brutto

Cena zestawu może ulec obniżeniu w zależności od wyposażenia samochodu lub wyborze czujników w kolorze czarnego plastiku.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt z naszym działem serwisu pod numer: 22 431 00 55 lub serwis@hondaplaza.pl