Promocje na serwis, części i akcesoria


Odwieczny problem kradzieży nawet i w dzisiejszych czasach nie stracił na aktualności. Efektowne felgi aluminiowe zmieniające całkowicie wygląd naszego auta - cieszą oczy, wyróżniają nasz pojazd spośród innych mu podobnych.


Ale ten zachwyt udziela się także "amatorom cudzej własności".


 

Felgi nie posiadają żadnych sygnatur zabezpieczeń, stąd łatwo sprzedać te pochodzące z nielegalnego źródła. Podczas kradzieży felg właściciel traci także opony, a to również duży wydatek. Garaż czy parking strzeżony nie zawsze jest w naszym zasięgu, zresztą to też dodatkowy koszt. Jest jednak prosty i tani sposób by w znacznym stopniu ograniczyć prawdopodobieństwo kradzieży kół - NAKRĘTKI ZABEZPIECZAJĄCE KOŁA

 

 W przypadku wyboru naszej oferty i chęci zamontowania nakrętek w naszym serwisie do podanej kwoty należy doliczyć 28 PLN Brutto jako koszt montażu.

 

WAŻNE: nakrętek nie należy przykręcać za pomocą klucza pneumatycznego, może to doprowadzić to uszkodzenia nakrętek. Montaż nakrętek w naszym serwisie odbywa się za pomocą kluca dynamometrycznego (z ustawieniem odpowiedniej siły dokręcenia).


Więcej informacji udziela dział Części i Akcesoriów; Tel.: (22) 431 0000; e-mail: czesci@hondaplaza.pl