Jazz

Honda Jazz 2015 - Osiągi

Dynamika w stylu eco

Logo modelu Jazz

Stworzona do miasta

Honda Jazz to zwinny, mały samochód, dzięki któremu zaoszczędzisz mnóstwo paliwa.

Najniższe zużycie paliwa

Honda Jazz to lider w klasie ekonomii, któremu wystarczy zaledwie 4,6 l paliwa na 100 km. Docenisz to przy każdym tankowaniu.

Prędkościomierz

Nowa Honda Jazz jest wyposażona w wydajny silnik i-VTEC o pojemności 1,3 litra. Nowoczesna jednostka rozwija imponującą moc 102 KM. Jednostka napędowa wykorzystuje technologię Earth Dreams Technology. To nazwa, jaką określamy silniki i skrzynie biegów nowej generacji, które zapewniają wysokie osiągi przy minimalnym wpływie na środowisko.

Skrzynie biegów

Automatyczna czy manualna? Honda Jazz może być wyposażona w nową, 6-biegową manualną skrzynię biegów lub zaawansowaną, bezstopniową skrzynię biegów (CVT). Innymi słowy - samochód oferuje niezwykłą płynność jazdy przy minimalnym zużyciu paliwa.

Pomarańczowa Honda Jazz - widok z lewej strony

Wybierz swoją Hondę

Wybierz manualną lub automatyczną skrzynię biegów – spraw, aby Twój samochód spełniał wszystkie Twoje wymagania.

Wybierz skrzynię biegów, która pasuje do Twojego stylu jazdy i Twoich oczekiwań.

*Dane dotyczące zużycia paliwa pochodzą z testów laboratoryjnych wykonanych zgodnie z oficjalnymi dyrektywami Unii Europejskiej i mają charakter poglądowy. Rzeczywiste zużycie paliwa może różnić się od podanego.

Pomarańczowa Honda Jazz - widok z przodu
Silnik
Moc maksymalna
Średnie zużycie paliwa*
Emisja CO₂
  • 1.3
  • Skrzynia manualna
  • Silnik benzynowy
102 KM przy 6000 obr/min 5,0 l/100 km 116 g/km
  • 1.3
  • Skrzynia automatyczna
  • Silnik benzynowy
102 KM przy 6000 obr/min 4,6 l/100 km 106 g/km

Więcej kilometrów za mniej pieniędzy

Honda Jazz jest wyposażona w system automatycznego wyłączania silnika – silnik nie zużywa paliwa, gdy samochód nie jedzie.

Obydwa typy skrzyń biegów zapewniają wyjątkowe osiągi i rewelacyjną ekonomię. O bardzo niskie zużycie paliwa dba również system automatycznego wyłączania silnika. Gdy zatrzymujesz samochód na czerwonym świetle, system automatycznie wyłącza silnik i przywraca jego działanie w momencie naciśnięcia pedału przyspieszenia. Oszczędność wynikająca z takiego systemu wydaje się niewielka, ale z czasem każdy ją docenia.

Kompleksowa ochrona

Poczuj się pewnie dzięki najnowszym systemom bezpieczeństwa firmy Honda.

Pomarańczowa Honda Jazz - widok techniczny przedstawiający samochód w rozłożeniu

System automatycznych świateł drogowych

System automatycznych świateł drogowych ocenia warunki jazdy panujące na zewnątrz pojazdu i automatycznie przełącza światła drogowe i światła mijania.

Inteligentny tempomat

Inteligentny tempomat wykorzystuje informacje przesyłane przez system rozpoznawania znaków drogowych i umożliwia ustawienie ograniczenia prędkości za pomocą elementu sterującego na kierownicy.

Poduszki powietrzne

Honda Jazz jest wyposażona w komplet poduszek powietrznych, włącznie z kurtynami powietrznymi. Poduszki powietrzne wchodzą w skład uzupełniającego systemu bezpieczeństwa biernego (SRS) i zapewniają dodatkowy poziom bezpieczeństwa podczas jazdy.

System kontroli stabilności jazdy

Czujniki systemu VSA monitorują przyczepność Hondy Jazz podczas jazdy. Aby zapewnić optymalną stabilność pojazdu, system oblicza siłę hamowania silnika, która gwarantuje maksymalną kontrolę.

Logo Jazz na samochodzie