Jazz

Honda Jazz 2015 - Stylistyka

Sportowy maluch

Honda Jazz zachwyca dynamiką. Nowy model to nowoczesna stylistyka, najbardziej przestronne wnętrze w swojej klasie i liczne funkcje, które zwiększają funkcjonalność.

Logo modelu Jazz

Gotowy do jazdy

Nowa Honda Jazz to praktyczny samochód typu „supermini” o sportowej charakterystyce - zawsze gotowy do dynamicznej jazdy, gdziekolwiek jesteś.

Większa przestrzeń

Przestylizowaliśmy wnętrze Hondy Jazz, aby uzyskać więcej miejsca dla kierowcy i pasażerów.

Nowy Jazz jest jeszcze większy w środku. Dzięki pomysłowym fotelom Magic Seats nie musisz już martwić się o ilość miejsca. Dzięki 162 różnym pozycjom konfiguracji, wnętrze zwiększa swoją objętość z 354 do 884 litrów, zapewniając wszechstronność i przestrzeń niezrównaną w swojej klasie. Przewoź pasażerów, bagaż i wszystko, czego zapragniesz.

Zaadaptuj wnętrze do swoich potrzeb

Fotele Magic Seats można w mgnieniu oka ustawić w odpowiednim położeniu.

kobieta składająca fotele
widok wnętrza Hondy Jazz z profilu

Więcej miejsca na nogi i głowę

Nawet przy fotelach ustawionych pionowo i podczas jazdy z kompletem pasażerów nowa Honda Jazz oferuje dużą ilość miejsca. W rzeczywistości Honda Jazz nie ma sobie równych w segmencie „supermini”. Jakby tego było mało, Honda Jazz deklasuje również niektóre sedany pod względem ilości dostępnego miejsca. Chcesz się przekonać?

Jaki jest Twój styl?

Do wyboru masz osiem zjawiskowych kolorów.

Wybierz kolor swojej nowej Hondy Jazz

Milano Red

Jazz 2015 w kolorze Milano Red

Kompaktowy i wygodny

Honda Jazz to samochód o niewielkich gabarytach, który oferuje komfort samochodu wyższej klasy.

Usiądź za kierownicą nowej Hondy Jazz i poczuj się jak w domu. Twoje dłonie intuicyjnie odnajdą wszystkie elementy sterujące, a wzrok w naturalny sposób odnajdzie informacje wyświetlane na czytelnych wskaźnikach. Natychmiast poczujesz, że wszystkie elementy wyposażenia wnętrza zostały wykonane z materiałów wysokiej jakości.

Zaawansowana technologia w standardzie

Honda Jazz jest wyposażona w takie funkcje, jak tempomat, przyciski zdalnego sterowania systemem audio na kierownicy i elektrycznie regulowane lusterka wsteczne w standardzie. Twoja Honda może mieć jeszcze bogatsze wyposażenie. Wybierz jedną z trzech dostępnych wersji: Trend, Comfort i Elegance.

przyciski w kabinie
kierownica
deska rozdzielcza
wnętrze Hondy Jazz przedstawiające fotele

Z każdej strony to całkiem nowy Jazz

Nowy Jazz ma odświeżony, bardziej sportowy wygląd. Całości przyświeca jeden cel — osiągi.

Jazz 2015 ma nowy, charakterystyczny wygląd — przód z zaskakującą kratką wlotu powietrza, profilowane zderzaki i opływowe linie nadwozia. Nowy, wyróżniający się wygląd.

Styl i funkcjonalność

Honda Jazz zachowała swoją klasyczną bryłę, ale dzięki powiększeniu podwozia zwiększyła się przestrzeń na nogi pasażerów na tylnych fotelach. Każde zakrzywienie i łuk zostały celowo dopracowane, aby zmniejszyć zużycie paliwa i poprawić właściwości jezdne.

Pomarańczowa Honda Jazz
Pomarańczowa Honda Jazz

Sportowy charakter

Niższe nadwozie przyczynia się do obniżenia środka ciężkości całego samochodu. Samochód może być wyposażony w stalowe lub aluminiowe obręcze kół, które idealnie podkreślają jego sportowy charakter – wybierz takie obręcze, które najlepiej pasują do Twojego stylu.

Pomarańczowa Honda Jazz