CB125F

nowość

CB125F

UWOLNIJ SIĘ OD MIEJSKIEGO ZGIEŁKU

ZMIEŃ SWOJE ŻYCIE

WYKORZYSTAJ KAŻDĄ CHWILĘ

WITAMY NA WOLNOŚCI

Nowa Honda CB125F

Witamy na wolności

Witamy na wolności

Twoja swoboda jest teraz bliżej niż kiedykolwiek.

Odwiń rolgaz i wyrusz na podbój ulic, a poczujesz, że żyjesz. Bądź szybki. Bądź zwinny. Zachowaj pełną kontrolę. Jednocylindrowy silnik oferuje doskonałe przyspieszenie, które zwiększa poczucie wolności. Możesz jeździć gdziekolwiek i kiedykolwiek. Realizuj swoje marzenia. To jest Twój sposób na podbój miasta. To jest nowa Honda CB125F.

Honda CB125F - widok z profilu przedstawiający motocykl w kolorze Pearl Twinkle Yellow na ulicy

Spryciarz

Pokonaj miasto w pięknym stylu.

Nowa Honda CB125F budzi emocje przy każdej okazji. To poręczny i dynamiczny motocykl miejski o stylistyce bezkompromisowego naked'a, obok którego nie da się przejść obojętnie. Poczuj prawdziwą swobodę! Płynnie działający układ kierowniczy i lekkie, aluminiowe obręcze kół zwiększają zwrotność motocykla, który sprawnie przedziera się przez zatłoczone ulice miasta. Omiń korki i odkryj potencjał swojego miasta.

Honda CB125F z prawej perspektywy w kolorze Pearl Twinkle Yellow na ulicy (w nocy)

Zawładnij miastem

Dzięki nowej Hondzie CB125F będziesz zawsze na czele.

Honda CB125F z prawego profilu na parkingu w kolorze Pearl Twinkle Yellow (miasto)

Dynamiczny, chłodzony powietrzem, 2-zaworowy silnik OHC jest wyposażony w elektroniczny wtrysk paliwa PGM-FI i współpracuje z 5-biegową skrzynią biegów. Dzięki wyjątkowo niskiemu zużyciu paliwa na poziomie 1,9 l / 100 km (cykl WMTC), oferuje zasięg ponad 600 km na jednym zbiorniku paliwa. Wysoki moment obrotowy w dolnym i średnim zakresie obrotów gwarantuje doskonałe przyspieszenie zarówno ze startu stojącego, jak i podczas jazdy. Silnik jest wyposażony w specjalny wałek wyrównoważający, który skutecznie eliminuje jego wibracje. Nowa, stalowa rama, teleskopowy przedni widelec i dwa tylne amortyzatory zapewniają perfekcyjny kompromis między stabilnością podczas jazdy na wprost i zachowaniem motocykla w zakręcie. Kiedy na ulicy jest wyjątkowo ciasno, kierowca doceni wąską sylwetkę CB i jego masę własną wynoszącą zaledwie 126 kg. Szeroka kierownica o kącie skrętu wynoszącym 45° ułatwi manewrowanie w korku.

Honda CB125F - zbliżenie na teleskopowy przedni widelec

Podwójny amortyzator z tyłu zapewnia wzorową przyczepność i zwiększa zaufanie kierowcy do maszyny podczas pokonywania łuków.